Клей для керамограніту (посилений) SUPER PLAST 25 кг

Категорії: ,

Опис

Клей для плитки з керамограніта SUPER торгової марки PLAST використовується для облицювання всередині та ззовні цегляних,бетонних,поштукатурених поверхонь на цементній та цементно-вапняній основі керамічними плитками та іншими облицювальними матеріалами з водопоглинанням не менше 1% і розміром не більш ніж 300 * 300мм.
Клей для плитки SUPER має високу адгезію ,стійкий до сповзання з вертикальних поверхонь , водостійкий, морозостійкий,економічний,зручний у використанні,екологічно безпечний. Витрати в середньому від 2 кг клею на 1 м.кв. в залежності від товщини шару і стану поверхні .

Технічні характеристики

Пропорція суміші 0,21-0,24 л.води / кг
Витрата суміші від 2 кг / м2
Витрата суміші на 1 мм суцільного шару 1,35 кг / м2
Час придатності розчину до використання 3 години
Відкритий час робіт 25 хв.
Час коригування плитки 20 хв.
Час затвердіння розчину min 24 години
Адгезія до основи min 1, 2 МПа
Морозостійкість min 50 циклів
Температура основи від + 5 ° до + 30 ° С
Температура експлуатації від -35 ° до + 40 ° С

Застосування

Основа повинна бути нешаткою, міцною і рівною; очищеним від пилу, бруду, вапна, масел, жирів і інших речовин, що зменшують адгезію до основи.Неміцні шари слід удалити.Вибоїни, відколи, дири необхідно закрити ремонтною сумішшю; нерівності до 30мм- штукатурною сумішшю. Сильно вбираючі поверхні повинні бути оброблені ґрунтовкою і витримані не менш 4 годин.Работи по підготовці основи необхідно завершити, не менш за 24 години до початку виконання робіт. Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,18-0,20л на 1кг суміші (4,5-5л на мішок 25кг) .Ретельно перемішати, після чого витримати 5 хвилин і знову ретельно перемішати.

Суміш наноситься тонким шаром на підготовлену основу за допомогою металевого шпателя або терки і розгладжується зубчатим шпателем.За один прийом наноситься така кількість розчину, яку можна використати протягом 20-25 мінут.Плітку попередньо НЕ замочувати.Після нанесення клею плитку потрібно прикласти і притиснути до основи.Розташування плитки можна корегувати протягом, приблизно, 15 хвилин після її приклеювання.Максімальная товщина щойно викладеної розчинової суміші під плиткою не повинна перевищувати 10мм.Затірку швів необхідно починати не раніше, ніж через 24 години після укладання плитки. При роботі в вітряні погоду, час укладання плитки зменшується.Работи необхідно виконувати при температурі від + 5С до + 30С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі + 20С і відносній вологості 60%.