CM 11 Клеюча суміш ,,Ceramic”

Категорія:

Застосування

Клеюча семсь призначена для облицювання цегляних, бетонних, цементно-вапняних або цементно-піщаних поверхонь керамічною, фаянсової плиткою та ін. Розміром не більше ніж 40х40см і з водопоглинанням не менш 1%. Застосовується по міцним недеформівних підставах на підлогах і стінах в промисловому і житлово-цивільному будівництві, як зовні, так і всередині приміщень. Для зовнішніх робіт, а також для облицювання плиткою з водопоглинанням менше 1% застосовувати Ceresit CM 11 з добавкою Ceresit CC 83.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, сухою і очищено від клею, масляних плям, бруду, пилу та ін. Речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Невеликі, неміцні і нерівні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти клеїть сумішшю за 24 години до початку робіт.

Виконанння роботи

Суху суміш розчинити чистою водою кімнатної температури з розрахунку 0,24л води на 1кг суміші і інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок. При перемішуванні суху суміш засипати в заздалегідь відміряний кількість води. Потім витримати розчинну суміш 5 хвилини, після чого знову перемішати. Використання клейкої суміші можливо протягом 2 годин. Приготовану суміш розчину тонким шаром наносять на облицьовується поверхню і вирівнюють зубчастим шпателем або теркою. Після цього плитки залагоджують на нанесену клейову суміш і притискають. Максимальна товщина розчинової суміші під плиткою не повинна бути більше 10 мм. Плитки попередньо не замочуйте! Ширина шва між плитками повинна бути більше 2 мм. Плитку необхідно укласти не пізніше 20 хвилин після нанесення розчину на основу. Протягом 10 хвилин після укладання плитки на основу можна коригувати її положення. Залишки клейкої суміші видаляють за допомогою води до її затвердіння. При виконанні робіт зовні приміщень для кріплення плиток застосовується комбінований метод: розчинна суміш наноситься на плитку товщиною до 1 мм, покриваючи всю поверхню рівномірно і на основу товщиною, що відповідає розмірам зубця терки. Роботи рекомендується виконувати при температурі повітря + 20 ° C. В інших умовах час схоплювання, окоркованія і тверднення суміші розчину може змінитися.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.