SFL 20 – Стяжка для підлоги, армована

Галузь застосування

Стяжка цементна армована «SOLIS «SFL 20» призначена для укладання та ремонту підлог усередині та зовні будинків, для виготовлення підлог під ухилом, ремонту сходів та інших бетонних елементів, для підготовки основ під самовирівнюючі суміші або під різні покриття, такі як: ламінат, паркет, керамічна плитка та інші. Улаштування стяжки може виконуватись за різними конструктивними схемами: зв’язана з основою, на розділовому (min 30мм) або теплоізоляційному (min 35мм) шарі та в підлогах що обігріваються. Стяжку застосовують на міцних основах. Рекомендована товщина шару від 10 до 60мм.

Технічні характеристики

Склад

Стяжка для підлоги «SOLIS «SFL 20» виготовлена на основі суміші цементу з мінеральними заповнювачами, армуючими мікроволокнами та полімерними домішками.

Властивості

Стяжка для підлоги «SOLIS «SFL 20» має високу механічну міцність (М200), стійка до утворення тріщин, водостійка, морозостійка, має можливість укладання під ухилом, армована мікроволокнами.

Підготовка поверхні

При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог ДСТУ-НБА.3.1-23:2013, СНиП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Поверхня основи повинна бути шорсткою і ретельно очищеною від пилу, бруду, олій, жирів, фарби та інших речовин. Неміцні шари потрібно видалити. Наявні тріщини необхідно розширити і поглибити механічним способом на глибину 1/2 товщини верхнього шару і шириною до 5мм, проґрунтувати і заповнити сумішшю «SOLIS «SFL 20». Бетонна основа повинна бути міцною і мати вік не менш 3-х місяців, цементно-піщана не менш 28 діб. Потрібна марочна міцність не менше 20МПа. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути оброблені ґрунтуючою емульсією «SOLIS «SG 10» і витримані не менш 4 годин.

Приготування розчину

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,11-0,14л на 1кг суміші (2,75-3,5л на мішок 25кг). Перемішати дрилем з насадкою або вручну до однорідного стану без грудок і згустків, витримати 5 хвилин і перемішати ще раз. При улаштуванні стяжки товщиною більш ніж 40 мм необхідно в склад суміші додати крупний заповнювач фракції від 5 до20 мм. Отриманий розчин необхідно використати протягом 1 години. Для приготування використовувати чисті ємності й інструмент.

Витрата

Середня витрата суміші на 1мм товщини шару — 1,9кг/м2.

Порядок робіт

Розчинову суміш «SOLIS «SFL 20» укладають між раніше встановленими маяками. Після нанесення розчинової суміші її необхідно розподілити за допомогою рейки-правила. Остаточне вирівнювання і загладжування виконують за допомогою металевої терки. На площі більш 20м2 необхідно виконати усадочні шви для запобігання механічної деформації. Через 24 години після нанесення розчину можна здійснювати технологічні пересування по поверхні. Готовність підлоги до подальших робіт не раніш ніж через 3 доби після нанесення.
Після закінчення робіт інструмент потрібно негайно вимити.
При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Рекомендації

Під час твердіння розчину в перші два дні його необхідно захищати від прямих сонячних променів і протягів, а також забезпечити відповідну вентиляцію.
Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання суміші в нестандартних умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести випробування або проконсультуватися з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

Примітка

Стяжка для підлоги «SOLIS «SFL 20» містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно оберігати очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

Пакування

Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром по 25кг

Зберігання

Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу.