SM 100 – Штукатурка стандартна

Категорія:

Галузь застосування

Штукатурна суміш «SOLIS «SM 100» призначена для виконання основного вірівнюючого шару на міцних недеформуємих основах з важкого бетону (крім ніздрюватого бетону), керамічної і силікатної цегли та інших мінеральних матеріалів, усередині та зовні будівель перед нанесенням шпаклівок, декоративних штукатурок або облицюванням плиткою.
Товщина шару від 5 до 30мм.

Технічні характеристики

Склад

Штукатурна суміш «SOLIS «SM 100» виготовлена на основі високоякісного портландцементу, мінеральних заповнювачів і функціональних домішок.

Властивості

Штукатурна суміш «SOLIS «SM 100» має високу адгезію, високий ступінь пластичності, морозостійка, зручна при нанесенні.

Підготовка поверхні

При підготовці основи необхідно дотримуватись вимог ДСТУ-НБА.3.1-23:2013 та ДБН В.2.6222001. Основа повинна бути міцною, сухою й очищеною від пилу, бруду, олій, воску, залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Поверхні, що сильно вбирають рідину, повинні бути оброблені ґрунтуючою емульсією «SOLIS «SG 10» і витримані не менш 4 годин.

Приготування розчину

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції: 0,170,19л на 1кг суміші (4,254,75л на мішок 25кг). Перемішати дрилем з насадкою або вручну до однорідного стану без грудок і згустків, витримати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриманий розчин необхідно використати протягом 2х годин. Для приготування використовувати чисті ємності й інструмент.

Витрата

Середня витрата суміші на 1мм товщини шару — 1,7кг/м2.

Порядок робіт

Розчинову суміш наносять накидаючи на поверхню з наступним вирівнюванням правилом і вигладжуванням терками. Під час роботи не можна допускати пересихання поверхні. Штукатурку можна наносити в один або два шари (загальна товщина шарів до 30мм). Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря і складає, приблизно, 24 години.
Після закінчення робіт інструмент потрібно вимити.
При виконанні робіт необхідно також дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Рекомендації

При роботі не можна застосовувати інструменти і ємності, що іржавіють. Свіжоукладену суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву і попадання прямих сонячних променів.
Роботи необхідно виконувати при температурі повітря від +5° до +30°С. Найбільш ефективний результат досягається при температурі +20°С й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися. У випадку використання штукатурки в нестандартних умовах чи для інших цілей, необхідно самостійно провести випробування або проконсультуватися з виробником. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, непередбачених технічним описом.

Примітка

Штукатурна суміш «SOLIS «SМ 100» містить цемент, що викликає лужну реакцію в момент гідратації, тому при роботі необхідно оберігати очі і шкіру. У випадку попадання розчинової суміші в очі слід негайно їх промити проточною водою і звернутися до лікаря.

Пакування

Паперові мішки з внутрішнім поліетиленовим шаром — 25кг.

Зберігання

Суміш необхідно зберігати у фірмовому герметичному упакуванні в сухому приміщенні, на піддонах. Термін зберігання не менше 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці. Пошкоджені мішки використати в першу чергу.